LAT
RUS
ENG

Konferencem.lv - ērts, bezmaksas konferenču telpu meklētājs bez liekas starpniecības!

Jūs apmeklējāt konferenču vietas:

Rixwell​ Gertrude Hotel

Viesnīca: Rixwell​ Gertrude Hotel

Adrese: Ģertrūdes iela 70, Rīga
Līdz Rīgas Pasažieru ostai: 3.0km
Līdz Lidostai Rīga: 13.0km
Telefons: +371 67791603
E-pasts: conference@rixwell.com
Mājaslapa: www.rixwell.com

Nosūtot pieprasījumu caur Konferencem.lv, saņemsiet 15% atlaidi konferenču un semināru telpu īrei. Piedāvājam plašu kafijas paužu izvēli.

Viesnīca Rixwell​ Gertrude Hotel**** atrodas pašā Rīgas centrā, īsa gājiena attālumā no Vecrīgas, Rīgas centrālās dzelzceļa stacijas un autoostas, kā arī galvenā iepirkšanās kvartāla - Barona ielas.

Rixwell​ Gertrude Hotel piedāvā telpas konferencēm, sapulcēm vai privātajiem pasākumiem. Konferenču zālē un sabiedriskajā zonā ir pieejams Wi-Fi internets. Zālē ir ierīkota skaņas sistēma un veikta laba skaņas izolācija. Mūsu pieredzējuši darbinieki nodrošinās un ierīkos jums nepieciešamās tāfeles (flipčartus), video projektorus, ekrānus, kā arī citu audio-video tehniku un aksesuārus, kas jums varētu būt nepieciešami – viss, lai jūsu tikšanās vai pasākums noritētu veiksmīgi! 

Rixwell​ Gertrude Hotel atrodas 79 plaši un gaiši, klasiski iekārtoti numuri, kas piemēroti gan biznesa cilvēkiem, gan ģimenēm ar bērniem. Rixwell​ Gertrude Hotel noteikti iesakām iegriezties Lobby bārā, lai nogaršotu alkoholiskos un bezalkoholiskos dzērienus un Brokastu restorānā izbaudītu Zviedru galda tipa bufeti. Apmetoties Rixwell​  Gertrude Hotel, viesiem brokastis ir iekļautas cenā.

Viesnīcas pagalmā pieejama autostāvvieta.

Zāle Platība Izkārtojums un kapacitāte Detaļas
Konferenču zāle: U-Veids Konferenču zāle: Sapulce Konferenču zāle: Pieņemšana Konferenču zāle: Bankets Konferenču zāle: Teātris Konferenču zāle: Klase

Viesnīca

  • 79 komfortabli numuri - Comfort klases vienvietīgi un divvietīgi numuri, Trīsvietīgie un Ģimenes numuri, Deluxe un Luksus klases numuri (kopējais gultasvietu skaits 160)
  • Visi numuri aprīkoti ar gaisa kondicionieri
  • Bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums
  • Viesnīcas pagalmā pieejama autostāvvieta

Restorāns

  • Brokastu restorāns
  • Lobby bārs
  • Īpašs kafijas paužu un pusdienu/vakariņu piedāvājums

Konferences

  • Labiekārtota konferenču zāle ar ietilpību līdz 50 personām
  • Tehniskais aprīkojums - kabeļu internets, Wi-Fi internets, TV, video projektors, Laptop, ekrāns, tāfele, dabīgais ūdens

Vidējais vērtējums:
 

* Neviena atsauksme par šo uzņēmumu vēl nav pievienota!

Pievieno jaunu atsauksmi!


  Serviss

  Pakalpojumi

  Ēdināšana

Vārds*

Uzņēmums*


* Šiem laukiem jābūt obligāti aizpildītiem
Rixwell​ Gertrude HotelRixwell​ Gertrude HotelRixwell​ Gertrude HotelRixwell​ Gertrude HotelRixwell​ Gertrude HotelRixwell​ Gertrude HotelRixwell​ Gertrude HotelRixwell​ Gertrude HotelRixwell​ Gertrude HotelRixwell​ Gertrude Hotel