LAT
RUS
ENG

Konferencem.lv - ērts, bezmaksas konferenču telpu meklētājs bez liekas starpniecības!

Jūs apmeklējāt konferenču vietas:

Rixwell Elefant Hotel

Viesnīca: Rixwell Elefant Hotel
Adrese: Kalnciema iela 90, Rīga
Līdz Rīgas Pasažieru ostai: 5.2km
Līdz Lidostai Rīga: 5.9km
Telefons: +371 67225560
E-pasts: conference@rixwell.com
Mājaslapa: www.rixwell.com

Nosūtot pieprasījumu caur Konferencem.lv, saņemsiet 15% atlaidi konferenču un semināru telpu īrei. Pasākuma dalībniekiem pieejama bezmaksas autostāvvieta. Piedāvājam plašu kafijas paužu izvēli.

Četrzvaigžņu Superior viesnīca Rixwell Elefant Hotel atrodas strauji attīstošā rajonā, pāris minūšu brauciena attālumā no Starptautiskās lidostas "RĪGA" un pilsētas vēsturiskā centra, Vecrīgas. Viesnīca piedāvā individuālu pieeju un nodrošina kvalitatīvu klientu servisu ikvienam tās viesim.

Ikviens no 157 Rixwell Elefant Hotel viesu numuriem iekārtots mūsdienīgā stilā. Plašie Deluxe numuri un labiekārtotie komforta klases divvietīgie numuri ir lieliski piemēroti, uzturoties Rīgā ilgāku laiku vai tikai vienu nakti.

Rixwell Elefant Hotel piedāvā telpas banketu, konferenču un pasākumu organizēšanai. Viesnīcas personāls nodrošinās atbalstu un profesionālu piesākumu jūsu pasākuma rīkošanai, sākot ar slēgtu sēdi līdz pat lielai konferencei. Pieredzējuši menedžeri palīdzēs ar kafija paužu organizēšanu, dalībnieku izmitināšanu, kā arī jūsu vajadzībām nepieciešamo audiovizuālo aprīkojumu.

Viesnīcas pirmajā stāvā atrodas gaišs, plašs un stilīgs restorāns ELEFANT, kā arī lobija bārs ar plašu dzērienu un uzkodu izvēli. Pie restorāna ieejas novietota grandioza ziloņa skulptūra, kas simbolizē viesmīlību un rada mājīguma sajūtu, aicinot ikvienu baudīt ēdienus labākajās latviešu un Eiropas virtuvju tradīcijās.

Jūsu labsajūtai, viesnīcā atrodas skaistuma un veselības centrs, kurā iespējams baudīt dažādus skaistumkopšanas un SPA pakalpojumus.

Viesnīcas Rixwell Elefant Hotel skaistuma un veselības centrs – tā ir ideāla vieta tiem, kuri vēlas atslābināties pēc smagas darba dienas, liekot ikdienas rūpēm un raizēm pazust vienā mirklī!

Zāle Platība Izkārtojums un kapacitāte Detaļas
Konferenču zāle: U-Veids Konferenču zāle: Sapulce Konferenču zāle: Pieņemšana Konferenču zāle: Bankets Konferenču zāle: Teātris Konferenču zāle: Klase

VIESNĪCA

Rixwell Elefant Hotel ir 157 viesu numuri, kas aprīkoti atbilstoši starptautiskajiem viesnīcu standartiem. Tie iedalīti sešās kategorijās, sniedzot iespēju izvēlēties sev piemērotāko, ņemot vērā jūsu vēlmes un vajadzības konkrētajā brīdī. Nakšņošanu viesnīcā iecienījuši tūristi, ģimenes ar bērniem un darījumu cilvēki. Visos numuros ir gaisa kondicionieri, aprīkojums gludināšanai, kā ar karsto dzērienu pagatavošanas iespējas numurā.

  • Ikviens viesu numurs aprīkots ar gaisa kondicionieri
  • Bezmaksas Wi-Fi visās viesnīcas publiskajās zonās un viesu numuros
  • Plaša un apsargājama pazemes autostāvvieta

RESTORĀNS

Restorāns Elefant ir lieliska vieta, kur baudīt vakariņas romantiskā gaisotnē vai organizēt privātus banketus ar izcilu ēdināšanas servisu. Restorānā iespējams baudīt daudzveidīgu maltīti no Latvijas un Eiropas virtuvēm ikvienai gaumei.


KONFERENCES

Viesnīcā pieejamas telpas konferenču, pasākumu vai privātu banketu organizēšanai. Katra konferenču telpa ir aprīkota ar tāfelēm (flip-chart), video projektoriem, ekrāniem, kā arī citu audio/video tehniku un aksesuāriem, kas nepieciešami darba procesā. Visās konferenču zālēs un sabiedriskajās zonās ir pieejams bezvadu internets. Viesnīcas personāls jums asistēs tehniskos jautājumos, kā arī pēc vajadzības spēs nodrošināt ēdināšanu un kafijas pauzes jūsu pasākumā.


ATPŪTA

Rixwell Elefant Hotel ir lieliska vieta, kur atgūt spēkus un pozitīvi noskaņoties atlikušajai dienai. Šeit pieejami skaistumkopšanas un SPA pakalpojumi, sākot ar klasisko masāžu, pretstresa, sejas procedūrām un vēl. Viesnīcā ir labi aprīkota trenažieru zāle, kas bezmaksas pieejama ikvienam viesnīcas viesiem. Atvelciet elpu un veltiet laiku sev, lai atpūstos no ikdienas rutīnas un steigas.

Vidējais vērtējums:
 

* Neviena atsauksme par šo uzņēmumu vēl nav pievienota!

Pievieno jaunu atsauksmi!


  Serviss

  Pakalpojumi

  Ēdināšana

Vārds*

Uzņēmums*


* Šiem laukiem jābūt obligāti aizpildītiem
Rixwell Elefant HotelRixwell Elefant HotelRixwell Elefant HotelRixwell Elefant HotelRixwell Elefant HotelRixwell Elefant HotelRixwell Elefant HotelRixwell Elefant HotelRixwell Elefant HotelRixwell Elefant HotelRixwell Elefant HotelRixwell Elefant HotelRixwell Elefant HotelRixwell Elefant Hotel