LAT
RUS
ENG

Konferencem.lv - ērts, bezmaksas konferenču telpu meklētājs bez liekas starpniecības!

Jūs apmeklējāt konferenču vietas:

Park Hotel Latgola

Viesnīca: Park Hotel Latgola

Adrese: Ģimnāzijas iela 46, Daugavpils
Līdz Rīgas Pasažieru ostai: 221.0km
Līdz Lidostai Rīga: 230.0km
Telefons: +371 65404900
E-pasts: reservation@hotellatgola.lv
Mājaslapa: www.hotellatgola.lv

Viesnīca "Park Hotel Latgola" piedāvā 4 dažādu platību un ietilpību seminārtelpas un 1 lielo konferenču zāli, nodrošinot līdz pat 200 personām iespēju apmeklēt Jūsu organizētos pasākumus. To ietilpība, modernais aprīkojums, dažādās izvietojuma iespējas, kā arī gaišie pasteļtoņi un nepiespiestā atmosfēra nodrošinās Jums vajadzīgo darba gaisotni un palīdzēs sasniegt cerētos rezultātus. Viesu ērtībai tiek piedāvāta kafijas paužu, pusdienu, vakariņu un banketu organizēšana.

"Park Hotel Latgola" pašā Daugavpils pilsētas sirdī piedāvā 117 labiekārtotus numurus. Visas istabas ir iekārtotas lakoniskā skandināvu stilā. Varam izmitināt līdz 266 personām.

Restorāna "PLAZA" galvenā priekšrocība ir unikālais skats uz Daugavpils pilsētas ainavu no putna lidojuma, jo restorāns atrodas viesnīcas 10.stāvā. Restorāns vienlaikus var uzņemt līdz 100 personām, tāpēc tā ir ideāla izvēle korporatīvo pasākumu, ballīšu, kāzu svinību un citu saviesīgu pasākumu organizēšanai. Piedāvājam arī grupu ēdināšanu, iepriekš vienojoties par ēdienkarti.

Pēc saspringtas darba dienas atjaunot labsajūtu var saunā un burbuļojošā džakuzi ar lielisku skatu pār Daugavpils panorāmu, jo tie atrodas viesnīcas 10.stāvā. Šīs telpas var savienot arī ar VIP zāli, kur var izsēdināt līdz 20 personām. To var izmantot mazāk oficiāliem pasākumiem – svinību organizēšanai. Restorāna "PLAZA" meistarīgie šefpavāri arī var sarūpēt gardas uzkodas vai karstos ēdienus, lieki neuztraucoties, kā palutināt svinību viesus.

Lobby bārs, kas atrodas viesnīcas 1.stāvā, ir ideāla vieta, kur risināt gan darījuma jautājumus pie garšīgas kafijas tases, gan vienkārši nesteidzīgi baudīt Latgales ārēs lasītu aromātisku zāļu tēju un vērot pilsētas ikdienu caur tā lielajiem logiem. Tā ir mājīga un viesmīlīga telpa, kur līdz 30 personām var izbaudīt arī svētku atmosfēru.

Zāle Platība Izkārtojums un kapacitāte Detaļas
Konferenču zāle: U-Veids Konferenču zāle: Sapulce Konferenču zāle: Pieņemšana Konferenču zāle: Bankets Konferenču zāle: Teātris Konferenču zāle: Klase

Viesnīca

 • 117 komfortabli numuri - Standarta, Biznesa, Luksus klases numuri un Apartamenti (kopējais gultasvietu skaits 266)
 • Bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums
 • Bezmaksas autostāvvieta

Restorāns

 • Daudzveidīgs uzkodu piedāvājums kafijas pauzēs
 • Īpaša ēdienkarte grupu pusdienām, vakariņām un banketiem
 • Korporatīvie pasākumi, banketi un svinības līdz 100 personām
 • Restorāns "PLAZA" atrodas viesnīcas 10.stāvā un no tā paveras neatkārtojams skats pār Daugavpils pilsētas ainavu 

Konferences

 • 4 labiekārtotas seminārtelpas un 1 konferenču zāle ar ietilpību līdz 200 personām
 • Telpās pieejams dabiskais apgaismojums, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēma

Atpūta

 • Sauna
 • Džakuzzi
 • VIP zāle
 • Aktīvā atpūta
 • Ekskursijas pa Daugavpili un Latgali

Vidējais vērtējums:
 

* Neviena atsauksme par šo uzņēmumu vēl nav pievienota!

Pievieno jaunu atsauksmi!


  Serviss

  Pakalpojumi

  Ēdināšana

Vārds*

Uzņēmums*


* Šiem laukiem jābūt obligāti aizpildītiem
Park Hotel LatgolaPark Hotel LatgolaPark Hotel LatgolaPark Hotel LatgolaPark Hotel LatgolaPark Hotel LatgolaPark Hotel LatgolaPark Hotel LatgolaPark Hotel LatgolaPark Hotel LatgolaPark Hotel LatgolaPark Hotel LatgolaPark Hotel Latgola