LAT
RUS
ENG

Konferencem.lv - ērts, bezmaksas konferenču telpu meklētājs bez liekas starpniecības!

Jūs apmeklējāt konferenču vietas:

Par mums

Meklējiet konferenču zāli uzņēmuma plānotajam pasākumam, semināra telpu apmācībām vai vienkārši vietu biznesa apspriedei? Nav laika un pacietības šķirstīt interneta lapas un meklēt atbilstošos variantus?

Esiet sveicināti konferenču telpu meklētājā Konferencem.lv!

Konferencem.lv apvieno dažādus uzņēmumus vienkopus, kas piedāvā konferenču rīkošanas iespējas Latvijā un pavisam drīz arī Lietuvā un Igaunijā.

Mūsu mērķis ir piedāvāt Jums iespēju ātri un ērti atrast visatbilstošāko norises vietu Jūsu uzņēmuma plānotajam pasākumam.

Mēs neesam starpnieki – Jūsu pasākuma rīkošanas pieprasījums tiek nosūtīts konkrētajam uzņēmumam. Mēs tikai palīdzam Jums atrast visatbilstošāko pasākuma norises vietu. Izmaksas un pasākuma norises detaļas ir tikai Jūsu un uzņēmuma pārziņā.

Viss ir vienkārši:

  • VIEGLI – atzīmējiet meklētājā pasākumam svarīgus nosacījumus. Tādējādi tiks atlasīti maksimāli atbilstoši uzņēmumi, kuri piedāvā iespējas atbilstoši Jūsu prasībām.
  • PĀRSKATĀMI – katram uzņēmumam pieejams detalizēts pakalpojumu apraksts, kapacitāte, iespējas, foto galerija, atrašanās vieta, atsauksmes, kontakti.
  • ĒRTI – nosūtiet konferenču rīkošanas pieprasījumu, izmantojot jau gatavu formu. Pieprasījums tiek nosūtīts pa tiešo attiecīgajam uzņēmumam. Nekādas liekas starpniecības. Variet nosūtīt neierobežotu skaitu pieprasījumus.
  • ĀTRI – pieprasītā informācija detalizētā veidā Jūsu e-pastā. Aizmirstiet par garām sarakstēm, lai noskaidrotu visas iespējas un atbilstību Jūsu pasākumam. Lēmuma pieņemšana tikai dažu soļu attālumā.

Apmeklē mūs sociālajos tīklos konferencem.lv @ Facebook LinkedIn Seko mums Twiterī! LinkedIn un uzzini par īpašajiem piedāvājumiem un noderīgu informāciju, rīkojot pasākumus.

Ja kādi jautājumi, rakstiet uz info@konferencem.lv vai zvaniet +371 20361707

Mūsu rekvizīti:
SIA "Meeting venues"
LV40103775828
Ziedu iela 9-1, Upesciems, Garkalnes novads, LV-2137
A/S Swedbank
LV95HABA0551038196228