LAT
RUS
ENG

Konferencem.lv - ērts, bezmaksas konferenču telpu meklētājs bez liekas starpniecības!

Jūs apmeklējāt konferenču vietas:

Melngalvju nams

Konferenču centrs: Melngalvju nams
Adrese: Rātslaukums 7, Rīga
Līdz Rīgas Pasažieru ostai: 1.8km
Līdz Lidostai Rīga: 10.7km
Telefons: +371 67043678
E-pasts: pasakumucentri@riga.lv
Mājaslapa: www.melngalvjunams.lv

Radošums, elegance un svinīgums!

Melngalvju nams, kas atrodas pašā Vecrīgas sirdī ir Rīgas vizītkarte un piemērota vieta reprezentatīvu pasākumu rīkošanai.

Nama greznās telpas, prestižā vēsture un centrālā atrašanās vieta, piešķir svinīgumu ikvienam pasākumam, ļaujot tam kļūt par neaizmirstamu notikumu!

Melngalvju nams piedāvā telpas svinīgiem sarīkojumiem, prezentācijām, konferencēm, semināriem, saviesīgiem vakariem, uzņēmumu ballēm, koncertiem, izstādēm, foto sesijām, modes skatēm, oficiālām un svinīgām pieņemšanām, kāzu ceremonijām utt.

Svētku zāle, Lībekas zāle, Salons, Zilās gvardes zāle, Vēsturiskie kabineti, Viduslaiku pagrabi, īpaša telpa ēdinātājiem – 916 m2 neaizmirstamu notikumu radīšanai.

Piedāvājam telpas, kurās Jūs varat radīt un producēt gandrīz jebkuru no savām idejām!

Sākot ar pirmo zvanu, e-pastu Jūs iepazīsiet kādu no mūsu profesionālās projektu vadības komandas.

Tikšanās brīdī varēsiet izrunāt visus organizatoriskos posmus, apzināt un saprast izmaksas, kā arī vienoties par precīzu datuma un laika rezervāciju.

Nebēdājiet, ja Jums vel nav konkrētas pasākuma vīzijas, priecāsimies palīdzēt un iedvesmot uz jauniem un inovatīviem risinājumiem! Pārsteigti būsiet nevis tikai Jūs paši, bet arī priekšniecība, pasākuma klienti un viesi.

No savas puses noteikti varam ieteikt mūziķus, foto/ video māksliniekus, gaismotājus, skaņotājus, ēdinātājus, dekoratorus, vakara vadītājus un pat pasākumu aģentūras, kuri sevi ir pierādījuši ar izcilu kvalitāti.

Papildus iespējams pieteikt viesu sagaidītājus vai arī stāstniekus (vēsturiskos tērpos), kas izklaidēs viesus, izrādīs namu un padalīsies ar viss interesantākajiem un noslēpumainākajiem vēstures stāstiem. Stāstījumu iespējams papildināt ar monētu kalšanu, īpaši piemeklētu trifeļu un dzērienu baudīšanu nama Viduslaiku pagrabos.

Pasākuma dienā mūsu tehniskā komanda: projektu vadītājs, tehniskais darbinieks/ elektriķis, apsargs būs ar Jums kopā visu pasākuma laiku, sākot ar uzbūvi un beidzot ar nobūvi, nodrošinot atbalstu 24h garumā!

Lai radītu neaizmirstamus svētkus, 1334. gadā Rīgas rātslaukumā top Rīgas sabiedriskais centrs, tajā laikā sauktais Jaunais nams, bet mūsdienās visiem tik labi zināmais Melngalvju nams!

Nams celts kā sanāksmju un dzīru vieta dažādām Rīgas sabiedriskajām organizācijām.

17. gadsimtā par tā vienīgajiem iemītniekiem kļuva dzīvespriecīgo un uzņēmīgo ārzemju, galvenokārt vācu tirgotāju brālība – Melngalvju biedrība.

Arī mūsdienās pasākumu sagatavošanās, izstrādes, kā arī norises laikā cenšamies radīt unikālu un neaizmirstamu pieredzi!

Melngalvju nama īpašais veidols, unikālais iekšējais plānojums un izcilā akustika ļauj apgalvot, ka šī pasākumu centra apmeklējums, katram viesim kļūs par neaizmirstamu notikumu!

Zāle Platība Izkārtojums un kapacitāte Detaļas
Konferenču zāle: U-Veids Konferenču zāle: Sapulce Konferenču zāle: Pieņemšana Konferenču zāle: Bankets Konferenču zāle: Teātris Konferenču zāle: Klase

Ēdināšana

  • Daudzveidīgs uzkodu piedāvājums kafijas pauzēs
  • Īpaša ēdienkarte grupu pusdienām, vakariņām un banketiem
  • Korporatīvie pasākumi, banketi un svinības līdz 340 personām

Konferences un pasākumi

  • Labiekārtotas, elegantas konferenču un banketu zāles ar ietilpību līdz 340 personām
  • Telpās pieejams dabiskais apgaismojums
  • Pieejams viss nepieciešamais tehniskais aprīkojums
  • Zāles aprīkotas ar gaisa ventilācijas un kondicionēšanas sistēmu
  • Bezmaksas bezvadu interneta pieslēgums
  • Atmosfēra un svinību noformējums, kādu nav iespējams uzburt ar dekorācijām
  • Plašā Svētku zāles terase ar izeju uz Rātslaukumu

Vidējais vērtējums:
 

* Neviena atsauksme par šo uzņēmumu vēl nav pievienota!

Pievieno jaunu atsauksmi!


  Serviss

  Pakalpojumi

  Ēdināšana

Vārds*

Uzņēmums*


* Šiem laukiem jābūt obligāti aizpildītiem
Melngalvju namsMelngalvju namsMelngalvju namsMelngalvju namsMelngalvju namsMelngalvju namsMelngalvju namsMelngalvju namsMelngalvju namsMelngalvju namsMelngalvju namsMelngalvju namsMelngalvju namsMelngalvju namsMelngalvju namsMelngalvju nams