LAT
RUS
ENG

Konferencem.lv - ērts, bezmaksas konferenču telpu meklētājs bez liekas starpniecības!

Jūs apmeklējāt konferenču vietas:

Hotel ibis Styles Riga

Viesnīca: Hotel ibis Styles Riga

Adrese: Katrīnas dambis 27, Rīga
Līdz Rīgas Pasažieru ostai: 1.7km
Līdz Lidostai Rīga: 12.2km
Telefons: +371 67381858
E-pasts: H9702-SM@accor.com
Mājaslapa: www.ibis.com

Hotel ibis Styles Riga piedāvā - nosūtot pasākuma rīkošanas pieprasījumu caur Konferencem.lv, saņemsiet 15% atlaidi semināru un konferenču telpu īrei.

Viesnīca ibis Styles Riga atrodas Rīgas klusajā centrā, Daugavas krastā, netālu no vecpilsētas un biznesa centra. 2011. gadā viesnīca tika pilnībā rekonstruēta. Jaunais interjers veidots atbilstoši viesnīcas atrašanās vietai un arhitektūrai – tajā jūtamas jūras un ostas tēmas. Interjerā izmantotas vieglas formas, gaišas, plūstošas krāsas, grafisks lakonisms, kas apvienojumā veido ergonomisku un estētisku vidi, lai ikviens mūsu viesis justos patīkami un ērti.

2014. gada semptembrī viesnīca pievienojās starptautiskajai Accor Hotel Group ķēdei un tagad pārstāv ibis Styles zīmolu. Ibis Styles Riga ir sertificēta pēc Eiropas viesnīcu klasifikācijas sistēmas "Hotel Union" un atbilst 3 zvaigžņu "Superior" kategorijai, kas norāda uz paaugstinātas klases komfortu.

Ibis Styles Riga piedāvā 76 komfortablus: Standarta, Superior un Standard Suite numurus. Viesnīcā nesmēķē un ir pieejami numuri, kas pielāgoti viesiem ar īpašām vajadzībām. Visi numuri aprīkoti ar gaisa kondicionieriem, satelīta televīziju, Wi-Fi, telefonu, kā arī visās vannas istabās ir vannas un ir pieejams fēns.

Restorāns:
Rīgas ģeogrāfisko koordinātu krustpunktā, viesnīcas ibis Style Riga 12. stāvā meklējams īsts gastranomiskais atradums - restorāns “Fifty Six°N Twenty Four°E”. Restorāna ēdienkartes pamatā ir stabilas kulinārās vērtības. Tā ir mūsdienu Eiropas virtuves klasika ar vietējo produktu garšas niansēm.

Biznesa tikšanās, vakars ar draugiem, ballīte vai kāds īpašs notikums – mēs pielāgosimies Jūsu vēlmēm.

Restorāna interjērā dominē nepiesātināti silti toņi - šokolādes un kafijas nokrāsās. Omulīgu gaisotni restorānā nodrošinās profesionāls personāls. 

Brīnišķīgais skats no 12. stāva un neaizmirstams saulriets ar Rīgas panorāmu fonā neatstās vienaldzīgu nevienu!

ibis Styles Riga ir lieliska vieta nelielu konferenču un semināru organizēšanai. Piedāvājam divas konferenču zāles - "South" un "North" ar kopējo ietilpību 75 personām, ar mājīgu atpūtas telpu un atklātu āra terasi kafijas paužu organizēšanai. Zāles ir aprīkotas ar dienas gaismas apgaismojumu, gaisa kondicionēšanas iekārtām un bezmaksas bezvadu internetu. Konferenču un semināru dalībniekiem tiek piedāvāta plaša bezmaksas autostāvvieta.

Seko jaunumiem un īpašajiem piedāvājumiem viesnīcas Facebook lapā

Zāle Platība Izkārtojums un kapacitāte Detaļas
Konferenču zāle: U-Veids Konferenču zāle: Sapulce Konferenču zāle: Pieņemšana Konferenču zāle: Bankets Konferenču zāle: Teātris Konferenču zāle: Klase

Viesnīca

 • 76 komfortabli Standarta, Superior un DeLuxe numuri (kopējais gultasvietu skaits 152)
 • Numurs ir aprīkots ar gaisa kondicionieri, televizoru, telefonu un bezvadu internetu
 • Pieejama plaša bezmaksas autostāvvieta

Restorāns

 • Restorāns atrodas 12.stāvā ar lielisku skatu uz Rīgu, Daugavu un ostu
 • Plašs kafijas paužu un pusdienu, vakariņu piedāvājums konferenču dalībniekiem
 • Korporatīvie banketi, svinības līdz 120 personām
 • Speciāla telpa smēķētājiem
 • Lobby bārs

Konferences

 • Atklāta āra terase kafijas pauzēm
 • Zālēs pieejams dabiskais apgaismojums
 • Aprīkojums - ekrāns, projektors, tāfele un marķieri, papīrs un pildspalvas, bezvadu internets
 • Telpas aprīkotas ar gaisa kondicionēšanas sistēmu

Vidējais vērtējums:
 

* Neviena atsauksme par šo uzņēmumu vēl nav pievienota!

Pievieno jaunu atsauksmi!


  Serviss

  Pakalpojumi

  Ēdināšana

Vārds*

Uzņēmums*


* Šiem laukiem jābūt obligāti aizpildītiem
Hotel ibis Styles RigaHotel ibis Styles RigaHotel ibis Styles RigaHotel ibis Styles RigaHotel ibis Styles RigaHotel ibis Styles RigaHotel ibis Styles RigaHotel ibis Styles RigaHotel ibis Styles RigaHotel ibis Styles RigaHotel ibis Styles RigaHotel ibis Styles RigaHotel ibis Styles RigaHotel ibis Styles RigaHotel ibis Styles RigaHotel ibis Styles RigaHotel ibis Styles RigaHotel ibis Styles Riga